Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Nie działa sygnał ostrzegający o włączonych światłach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Nie działa sygnał ostrzegający o włączonych światłach

    Zamieszczone przez Big
    Zamieszczone przez parasite
    No właśnie, a tu mamy jeszcze słabszy silnik.
    Słabszy w czym?? Moc 85KM a wiec ta sama, ale moment obrotowy, czyli parametr odpowiadajacy za elestyczność silnika, to 160 Nm czyli prawie tyle co kiedyś w ... 2.0 FSI !!
    Big, proszę Cię... 2.0FSI :arrow: 150KM/200Nm
    a tak w ogóle to 1.6MPI nie spełnia Euro5 i dlatego nie ma już w palecie na Europę. zaraz wejdzie Euro6 i już w ogóle będzie po ptokach... :diabelski_usmiech

  • #2
    [O1] Nie działa sygnał ostrzegający o włączonych światłach

    Witam,

    Otóż zawsze gdy miałem włączone światła, a otwierałem drzwi to słyszałem głośny dźwięk, który trwał dopóki nie wyłączyłem świateł. Teraz nie działa, już od jakiegoś czasu, nie przeszkadzało mi to dopóki raz, drugi zapomniałem wyłączyć świateł.. Ktoś ma pomysł jak mógłbym to naprawić?

    Komentarz


    • #3
      podłączyć komputer i zrobić AutoScan
      "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

      Komentarz


      • #4
        Najprawdopodobniej niedługo padnie Ci też licznik,u mnie to nastąpiło jedno po drugim,likwidujesz zimne luty na liczniku i po zabawie
        "Byli to ludzie, których łączyło coś więcej niż tylko wspólna gra w piłkę. Dla których honor i obrona barw klubowych nie były pustymi pojęciami."

        "Możemy działać na zasadach demokratycznych ale rację będę miał Zawsze Ja"- Hubert Jerzy Wagner(1941-2002)

        www.zoltar.bielsko.pl

        Komentarz


        • #5
          To już chwilę trwa, zepsuł się również miernik paliwa. Na zimne luty popatrzę, bo z podłączaniem komputera nie wiem o co chodzi :shock: Mam jechać na warsztat, czy swój laptop też mogę? :roll:

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez DavidCh
            z podłączaniem komputera nie wiem o co chodzi :shock: Mam jechać na warsztat, czy swój laptop też mogę? :roll:
            Bierzesz kabel, jeśli masz, podłączasz do laptopa, drugą strone do samochodu, odpalasz VCDS-a i dajesz Auto- Scan Jeśli nie posiadasz- najbliższy mechanik, poproś o diagnostyke. Kosztuje to 50 zł
            Życie to nie je bajka, to je bitwa!

            Komentarz


            • #7
              Link
              Link
              Link
              ILE WYJAZDÓW TYLE POWROTÓW
              http://www.bunkry.pl/pl/index.html
              a gdy pomogłem, to nie bądź wiśnia i naciśnij POMÓGŁ.
              http://www.motostat.pl/user_images/16862/icon3.png
              Była SKODA 1 jest PEUGEOT 207

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X